zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Rejony pracy socjalnej

Pracownicy socjalni przyjmują interesantów w godz. od 8:00 do 11:00, wtorek w godz. od 9:00 do 12:00

POKÓJ NR 45

Danuta Szepczyńska- ulice: Żwirki i Wigury, Al. Wojska Polskiego, M. Dąbrowskiej,   Starzyńskiego, Pszeniczna, Przemysłowa, Świerkowa, Skłodowskiej, Ogrodowa, Ostoja-Kotkowskiego, Osiedlowa 4, Osiedlowa 6, Magnolii, Witosa, Tuwima, Gałczyńskiego, Witkiewicza, Iwaszkiewicza, Lotników, Norwida, Prusa, Reymonta, Przepałkowskiego, Jaśminowa,  Baczyńskiego, Kisielewskiego, Bienia, Kossaka, Matejki, Brzechwy, Jałowcowa

Paulina Zaborowska- ulice: Akacjowa, Dębowa, Lipowa, Bukowa, Brzozowa, Sadowa, Sportowa

Anna Kacprzak - ulice: Jesionowa, Ostrołęcka, Baranowska, Jasna, Asnyka, Orzeszkowej, Cicha, Kopernika, Konopnickiej, Mickiewicza, Sikorskiego, Żeromskiego, Matuszewskiego, Różana, Spółdzielcza, Broniewskiego, Al. Jana Pawła, 9 Maja, Oszkobłok, Wojskowa, Tęczowa, Zawodzie 4G, ks. Piotra Skargi, ks. Piotra Ściegiennego, Miłosza, Królowej Jadwigi, Św. Floriana, Szkolna

POKÓJ NR 51

Katarzyna Przybysz - ulice: Orlika, Osiedlowa.

Zofia Roman - ulice: Chełchowskiego, Kąpielowa, Krótka, Zawodzie, Zawodzie 4H, Reja, Kochanowskiego, Królewiecka, Kwiatowa, Miodowa, Mirowska, Rolnicza, Zielona, Słowackiego, Żytnia, Morelowa, Bukszpanowa, Brzoskwiniowa, Agrestowa

POKÓJ NR 47


Ireneusz Bobiński - ulice: Warszawska, Kilińskiego, Ciechanowska, Kościelna, Św. St. Kostki, Zduńska, Nowowarszawska, Rynek, Czeladnicza, Św. Wojciecha, Mostowa, Sienkiewicza, Kacza, 3 Maja, Ławnicza, Joselewicza, Dąbrowskiego, Przechodnia, Tylna, Pstra, Makowska

Elżbieta Czaplicka - ulice: Piłsudskiego, Gołymińska, Polna, P Piłsudskiego, Gołymińska, Polna, Piękna, Kurpiowska, Gdańska, Piaski, Mazowiecka, Słoneczna, Glinki, Ruda, Stawki, Spokojna, Rostkowska, Nadrzeczna, Leszno, Pielgrzymkowa, Szosa Ciechanowska, Kolejowa, Targowa, Spacerowa, Wiejska, Willowa, Dobra, Miła, Rumiankowa, Okopowa, Sienna, Romana Hoppe, Obrońców Westerplatte, Prosta, Rowerowa, Krzywa, Zaciszna, Rzemieślnicza, Łąkowa, Młodych, Żniwna, Handlowa, Dworska, Zamkowa, Rycerska

Magdalena Kołodziejczyk - ulice: Klonowa, Sosnowa 2,4,6, Pukiańca, Obojskiego, Osiedlowa 2

Anna Brzeźniak  - ulice: Szpitalna, Świerczewo, Zawodzie 4D,4E, 4F,  Medyczna

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat