zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

05.12.2017

„Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem.”

                          Kardynał Stefan Wyszyński

 

 

          W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, wszystkim wolontariuszom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu życzymy satysfakcji z działalności wykonywanej z potrzeby serca na rzecz innych ludzi. Dzięki Wam, życie nabiera głębszego sensu, pozwala spojrzeć z innej perspektywy. Jesteście nie tylko wzorem do naśladowania, lecz nadzieją na lepszy i bardziej życzliwy świat.

            Wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu pomagają od 2002 roku. Ich liczba przekroczyła już tysiąc stu trzydziestu ochotników (7% mieszkańców). To bardzo dużo, jak na tak niewielkie miasto. Co piętnasty mieszkaniec naszego miasta był lub jest wolontariuszem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W bieżącym roku działa u nas prawie stu sześćdziesięciu wolontariuszy.

          Wszystkim naszym wolontariuszom, i tym byłym i obecnym składamy dziś podziękowania, życząc spełnienia marzeń, zdrowia i jak najwięcej radosnych, szczęśliwych dni.

                                                          

Koordynator Wolontariatu, Pracownicy

 i Dyrekcja MOPS w Przasnyszu

Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat