zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Bal karnawałowy

09.02.2018

W dniu 9 lutego 2018 roku dzieci z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej działającego w strukturze MOPS bawili się na tradycyjnej choince karnawałowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu. Przybyłe dzieci, młodzież oraz rodziców przywitał Jarosław Szmulski – sekretarz Urzędu Miasta oraz Joanna Cieślik – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

Bal Prowadził zespół Takt, który oprócz tańców zorganizował dla dzieci wiele konkursów, gier i wspólnie angażujących również rodziców zabaw. Nie było czasu na nudę i nawet najbardziej nieśmiałe dzieci dały porwać się do tańca. Dzieci zachwycały pięknymi kostiumami, a uśmiechnięte buzie świadczyły o doskonałych humorach i dobrej atmosferze. Punktem kulminacyjnym była oczywiście wizyta Mikołaja, który wszystkim dzieciom wręczył paczki oraz bawił się z uczestnikami balu.

Duży wkład w przygotowanie imprezy mieli również rodzice. Mamy upiekły ciasta i aktywnie uczestniczyły w tańcach i zabawie.

Dziękujemy pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Hannie Tomaszewskiej oraz pracownikom za udostępnienie pomieszczeń, a także za życzliwość  i pomoc w organizowaniu balu.

Do zobaczenia za rok na kolejnym karnawałowym spotkaniu!


Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat