zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Boisko ,,Orlik 2012”

29.08.2018

   W środę 29 sierpnia w związku z zakończeniem wakacji nauczyciele ZSP w Przasnyszu - animatorzy boiska ,,Orlik 2012” Jolanta Nowak i Tomasz Krynicki wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta  zorganizowali zawody sprawnościowe dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu.

W spartakiadzie wzięło udział 17 uczestników ŚDS.

    Animatorzy przygotowali różnorodne zadania i ćwiczenia ogólnie usprawniające, dostosowane do możliwości  uczestników zawodów. Wszyscy startujący mieli do zaliczenia  następujące konkurencje: rzut  do kosza, strzał na bramkę kijem do unihokeja, rzut piłką lekarską, strącanie kręgli, kręcenie hula hop, nordic walking, przechodzenie przez płotki, szarfy i po równoważni.

    Po ukończeniu wszystkich konkurencji animatorzy podliczyli punkty i ogłosili wyniki. W kategorii kobiet najlepszymi zawodniczkami okazały się Edyta Goliasz i Iwona Smolińska. Wśród mężczyzn triumfował Robert Jankowski. Okazałe puchary wręczył zwycięzcom Kierownik Hali Pan Marek Maćkowski.  Jednak w tych zawodach nie indywidualna wygrana była najważniejsza, ale możliwość ruchu, wspólnej rywalizacji w atmosferze przyjaźni oraz radość z pokonywania   własnych słabości. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i zapowiedzieli uczestnictwo w przyszłorocznych zajęciach i spartakiadzie.

     Na zakończenie Kierownik Hali Sportowej wspólnie z animatorami ,,Orlika 2012” oraz  Młodzieżową Radą Miasta  pogratulowali wszystkim startującym sportowej rywalizacji oraz wręczyli  nagrody rzeczowe.  Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w ramach podziękowania przekazali  organizatorom rękodzieła, które wykonali  na zajęciach arteterapeutycznych. Wspólne zdjęcie na koniec imprezy, radość na twarzach, uściski i wzajemne gratulacje uczestników świadczyły o dobrej zabawie podczas dwugodzinnych zmagań sportowych.


Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat