zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Wakacyjna Spartakiada dla Środowiskowego Domu Samopomocy

30.08.2019

Wakacyjna Spartakiada dla Środowiskowego Domu Samopomocy

     30 sierpnia w związku z zakończeniem wakacji na boisku ,,Orlik 2012” odbyły się zawody sprawnościowe dla uczestników  Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu.

    Cykliczną imprezę przygotowali i przeprowadzili animatorzy Orlika Jolanta Nowak i Tomasz Krynicki wraz z uczennicami  Zespołu Szkół Powiatowych w  Przasnysz oraz przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.

     W spartakiadzie wzięło udział 17 uczestników ŚDS.Animatorzy przygotowali  zadania i ćwiczenia ogólnie usprawniające, dostosowane do możliwości  uczestników.Zawodnicy mieli do pokonania  różnorodne konkurencje m.in. rzut do kosza po kozłowaniu, przejście przez szarfy, rzut woreczkami, strzał do bramki kijem do unihokeja, bieg przez płotki, dmuchanie balonów, tunel, bieg z rakietą, znajdź swój kolor, strącanie butelek.

Rywalizacja przebiegała w koleżeńskiej atmosferze,  na twarzy pojawiał się uśmiech z zaliczonego zadania.  Po ukończeniu wszystkich konkurencji animatorzy podliczyli punkty i ogłosili wyniki.

W kategorii kobiet najlepszymi zawodniczkami okazały Iwona Smolińska i Dominika Bogacka. Wśród mężczyzn triumfował Daniel Królikowski.

Te osoby zostały uhonorowane przez organizatorów pucharami. Pozostali uczestnicy spartakiady za udział i wspaniałą rywalizację  otrzymali dyplomy pamiątkowe.

Miłym gestem były upominki od uczestników zawodów dla animatorów ,,Orlika 2012” za zorganizowanie  kolejnej już spartakiady.

 


Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat