zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

„Siła jest w nas - od zależności ku samodzielności”

19.09.2019

XVIII Mazowiecki Przegląd Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy odbył się 19 września  w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ulicy F.Chopina. Jego hasło brzmiało „Siła jest w nas - od zależności ku samodzielności”. Organizatorem  wydarzenia był Środowiskowy Dom Samopomocy w Sochaczewie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Bożena Borys –Szopa, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera oraz poseł na Sejm RP Maciej Małecki.

Uczestnicy mieli szansę zaprezentować swoje talenty przed szeroką publicznością. Mazowieckie Przeglądy Twórczości Artystycznej stały się miejscem, gdzie odbywają się prezentacje teatralne, wokalne oraz wystawy. Zobaczyć można było w ich trakcie rzeczy zupełnie unikalne i dotyczy to zarówno emocji panujących na scenie, jak i tego, co prezentowane było na towarzyszącej wydarzeniu ekspozycji.

Na  scenie Sochaczewskiego Centrum Kultury wystąpiły  placówki z województwa mazowieckiego z następujących miejscowości: Sochaczew, Łubiec, Jedlanka, Miedzna, Lipsko, Łaziska, Litewniki, Pionki , Mława, Żuromin, Myślakowice, Warszawa, Podkońce, Łychowska Wola, Stare Święcice oraz Przasnysz.

Naszą placówkę reprezentowali Pani Iwona Smolińska i Pan Mariusz Czaplicki w kategorii występ wokalny prezentując utwory Kasi Kowalskiej - „To co dobre” i „Antidotum”.

Publiczność spontanicznie reagowała na występy swoich kolegów nagradzając ich gromkimi brawami i szczerą radością.

Spotkania w Sochaczewie są zawsze doskonałą okazją do spotkania z innymi środowiskowymi domami samopomocy oraz sprzyjają świetnej zabawie w miłej, serdecznej atmosferze.

 


Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat