zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Dzień Chłopaka 2019 w ŚDS!

30.09.2019

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka- to ważny dzień w kalendarzu Środowiskowego Domu  Samopomocy w Przasnyszu. Panów w domu jest większość. Panie stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci. Niespodzianką było przybycie zaproszonych gości księdza prałata  dr Andrzeja Maciejewskiego -proboszcza parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu,  Pani Joanny Cieślik-Dyrektor  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu i Pana Jacka Piotrowskiego ze „Stajni Księstwo”.

Nie mogło zabraknąć odśpiewanego „ sto lat”, życzeń i drobnych upominków w postaci zestawu długopisów. Poza tym Panowie wysłuchali przygotowanej specjalnie na tę okazję części  artystycznej, a także uczestniczyli w konkursach. Mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Dalsza część spotkania przebiegła przy dźwiękach muzyki do której uczestnicy bawili się doskonale. Po zakończonym dyskoteki Panie zaprosiły Panów na obiad który wcześniej przygotowały. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku. Na zakończenie Pani Iwona Smolińska zaśpiewała „To co dobre” Kasi Kowalskiej a Pan Mariusz Czaplicki „Lato” Formacji Nieżywych Schabuff.

Całe przedsięwzięcie okryte było wielką tajemnicą. Każdy chłopiec w tym dniu wyglądał dostojnie, gdyż Panie wręczyły z długopisami krawaty. Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!

 


Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat