zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

XIII Spartakiada Integracyjna w Przasnyszu

19.10.2019

Zawodnicy walczyli w hali sportowej Publicznej Szkole Podstawowej  nr 1 w Przasnyszu, w ramach Spartakiady Integracyjnej Osób Niepełnosprawnych.
Była to już trzynasta Spartakiada Osób Niepełnosprawnych, organizowana jest przez Rzymskokatolicką Parafię p.w. Chrystusa Zbawiciela i Parafialno Uczniowski Klub Sportowy „Emamanuel” w Przasnyszu..

Zawodnicy stanęli do rywalizacji w tenisie stołowym, szachach, warcabach, rzucie do celu oraz w rzutach do małego i dużego kosza. Choć zmagania były chwilami bardzo zacięte ostatecznie zwycięzcami okazali się wszyscy, czego wyrazem były pamiątkowe medale wręczone każdemu uczestnikowi Spartakiady. Najlepszych zawodników w poszczególnych dyscyplinach uhonorowano pucharami. Ze Środowiskowego Domu Samopomocy puchary otrzymali:

Pani Iwona Smolińska w rzucie do kosza za zajęcie I miejsca.

Pan Jarosław Kościug w warcabach za zajęcie II miejsca.

Pani Marlena Szepczyńska w warcabach za zajęcie III miejsca.

Przedsięwzięcie uświetnił koncert zespołu  harcerskiego „Watacha” oraz pokaz ratownictwa medycznego.

Po trudach rywalizacji sportowej na każdego czekał ciepły posiłek

Dla uczestników była to świetna zabawa i możliwość współzawodniczenia ze sobą. Podczas Spartakiady panowała przyjazna atmosfera oraz sportowa rywalizacja.

Dziękujemy księdzu proboszczowi Romualdowi Ciesielskiemu za zaproszenie i stworzenie klimatu sprzyjającemu sportowej rywalizacji.

 


Wersja do druku
« inne aktualności

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat