mapa strony   |

XV Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego w ŚDS w Mławie

26.10.2017

W dniu 26.10.2016 roku w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie odbył się już po raz piętnasty Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego. Oficjalnie XV Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego otworzył Pan Włodzimierz Wojnarowski – Starosta Powiatu Mławskiego.

W turnieju udział wzięły zaprzyjaźnione z Placówką środowiskowe domy samopomocy, domy pomocy społecznej, ośrodek szkolno – wychowawczy, warsztaty terapii zajęciowej.

Rozgrywki warcabowe prowadził Pan Leszek Pętlicki – Prezydent Międzynarodowego Komitetu Warcabowego Niepełnosprawnych. Każda z placówek za udział w turnieju otrzymała dyplom oraz upominek. Trzech graczy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymało imienne dyplomy oraz puchary.                              Z Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu  w rozgrywkach wzięli udział  Pan Robert Jankowski, Zbigniew Szwec oraz Jarosław Kościug, który kibicował kolegom.

Nasi reprezentanci  nie zajęli miejsc na podium Pan Robert Jankowski  zajął 7 miejsce a Pan Zbigniew Szwec  13 miejsce  z pośród 35 graczy. Gra podczas tegorocznego turnieju była wyrównana i bardzo zacięta. Wszyscy angażowali się w swoje pojedynki i byli zmotywowani do walki. Nie brakowało także bardzo dobrej zabawy, pozytywnych emocji i pysznego poczęstunku. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.