zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Punkt Konsultacyjny dla uchodźców z Ukrainy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż na terenie Ośrodka działa Punkt Konsultacyjny dla uchodźców z Ukrainy, którzy obecnie przebywają na terenie miasta Przasnysz.

Wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia zapraszamy w poniedziałki i czwartki w godzinach. 7.30-15.30 do pokoju nr. 10 w tut. Ośrodku, w tym czasie dostępny w punkcie jest tłumacz.

Jednocześnie informujemy, iż dział pogłębionej pracy socjalnej codziennie na bieżąco zajmuje się pomocą  osobom z Ukrainy, które mieszkają obecnie na terenie naszego miasta. Każdego dnia realizujemy zadania związane z zabezpieczaniem najpilniejszych potrzeb zarówno dzieci jak i dorosłych.

Mimo tragedii, która spotkała ich w ostatnim czasie życie toczy się dalej i na co dzień stawia ich w sytuacjach, takich jak choroba dziecka, brak wyprawki okołoporodowej, brak podstawowych produktów higieny osobistej i wiele, wiele innych. Wszystkie pojawiające się potrzeby są na bieżąco zaspokajane.

Zachęcamy wszystkie osoby, które potrzebują jakiejkolwiek formy wsparcia do kontaktu z pracownikami socjalnymi działu pogłębionej pracy socjalnej: Grzegorz Herubiński, Justyna Jaroszewska, Anna Kacprzak, od pon. do pt. w godzinach 7.30-15.30 oraz pod nr. tel. 29 752 28 83

 

ePUAP

Karta Dużej Rodziny

Centrum Aktywności Lokalnej

Urząd Miasta Przasnysz

Niebieska Linia

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dobry Wolontariat